Sülearvutite remont

Sülearvuti on aeglaseks jäänud, ekraan katki või emaplaat vajab vahetust? MobiFix on valmis taastama arvuti töökorras oleku ning tagab nende pikaajalise vastupidavuse ja optimaalse jõudluse.
Teeme sülearvutitele tolmupuhastust, teostame LCD mooduli vahetust, kõvaketta vahetust ning tarkvara installeerimist. Parandame katkise sülearvuti toitepesa, remondime sülearvuti laadimispesa ja vajadusel ka teeme korda katkise laadija.
Pakume ka MacBook seadmetele erinevaid keerulisi remonte – emaplaadi remont, ekraani vahetus jne.

Meie eesmärk on läheneda individuaalselt iga sülearvuti veale pakkudes parimaid võimalike lahendusi katkise arvuti remondiks või parandamiseks.Omame laialdasi teadmisi ja kogemusi erinevate elektroonikaseadmete parandamisel, tagades sulle kiire ja efektiivse teenuse.
Enne remonttöö alustamist teeb tehnik esialgse diagnostika ja seejärel kliendi nõusoleku korral teostab remondi. Pärast remonti kontrollitakse üle ka kogu sülearvuti põhifunktsioonid.
7 aasta jooksul oleme parandanud üle 1000 sülearvuti! Koostame ka kindlustustele kindlustusakte!

  • Hinnad sisaldavad 22% käibemaksu, varuosa, vahetust ning teostatud tööle garantiid ning uuemate MacBooki seadmetega kaasneb ka tootjagarantii.
  • Enne remonti andmist palume täpsustada remondi valmimise aeg.

Sülearvuti remondi hinnapäring